Salı Haz 18

Ekibimiz

imageEkibimiz

Türkinkjet, alanında 16 yıl deneyimli  bir dış ticaret ekibine sahiptir.

 

Türkinkjet, alanında 16 yıl deneyimli  bir dış ticaret ekibine sahiptir. Dış ticaret ve teknik servis departmanlarımız yakın işbirliği halinde büyük bir uyumla çalışarak, pazardaki açıkları tespit eder ve sonuca ulaştıran çözümleri tüketici ile buluşturur.
Kendi branşında dünya çapında güvenilirliğini kanıtlamış markalarla, uzun süreli ticari ortaklıklar hedefleyen kurumumuz; “kazan&kazan” prensibini ticaretin gerek alıcı gerek satıcı olarak iki farklı kulvarında da başarıyla gerçekleştirmektedir.
Portföyümüzün tamamı, Avrupa standartlarına uygun ve müşteri memnuniyetini birinci planda tutan ürünlerden oluşurken, odağımız daima daha yüksek kaliteli uygulamalara yöneliktir. Çözümlerimiz fiyat & performans uyumunu sürekli yakalayan bir bakış açısı ile tarafınıza sunulmakta ve pazarlama ekibimiz, kurumunuzu sorunsuz çalışan sistemlerle buluşturmaktadır.
Markalarımız sadece Türkiye pazarında değil; Türki Cumhuriyetler, Balkan Ülkeleri ve Arap Ülkeleri içerisinde de sayısı giderek artan memnun müşterilerimizin yönlendirmeleri sayesinde gün geçtikçe artan taleplerle karşılaşmakta ve bunlara zamanında cevap verebilmek adına kendimizi daima güncellemekteyiz.
Biz Türkinkjet olarak, satışın kurulum yapıldıktan sonra başlayan bir süreç olduğundan hareketle, doğabilecek tüm olumsuzlukları öngörüyor ve bu bilinçle teknik servisimizi fabrikanızın bünyesinde çalışan bir ekip mantığı ile 7/24 ulaşılabilir hale getiriyoruz.